Aktuality – Kadetky

Utkání kadetky 13.4. 2024

V sobotu hrály naše kadetky v Návsí. Šlo tedy o regionální derby. Na zápas, jsme díky výhodné pozici haly v Návsí, jeli vlakem. Holky začínaly hrát v 10:00. Hala v Návsí má výborné parametry a některé holky byly zaskočeny, že budeme hrát na centr kurtu. Hřiště tak v porovnání s velkou halou vypadalo poměrně malé. Holky si však rychle zvykly a první set vyhrály. Ve druhém, však úplně přestaly hrát a měli pocit, že se to vyhraje samo. Set jsme dotáhli do vyrovnané koncovky a v té jsme prohráli.

Po takovémto setu musel holkám trenér Ivan Geissler promluvit do duše a trochu je namotivovat. Holky hru zlepšily a nakonec jsme zápas vyhráli 3:1. V druhém setu už holky nepřipustili překvapení a problémy a vyhrály 3:0.