Juniorky

Tréninky

Tréninky máme dvakrát týdně a to v úterý a čtvrtek od 16:30 -18:30 v Hale STaRS v Třinci. Trenéři juniorek jsou Šárka Dohnalová a Michal Rusina.

Kdo za nás hraje?

Juniorky

Další fotky můžete najít v naší fotogalerii.

Aktuálně

Hrajeme soutěž krajského přeboru moravskoslezského kraje dívek U20 ve skupině B.

Tabulka juniroky – konec základní části

Zdroj: KP MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE DÍVEK U20 SK. B (cvf.cz)

Zdroj: KP MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE DÍVEK U20 9.-12. (cvf.cz)

Nejbližší zápasy

Kalendář nadcházejících akcí pro tým juniorek najdete zde.

4.2. 2024 na zápase na Gymplu v Třinci nás fotil fotograf Leoš Penčák. Malá ochutnávka fotek zde:

Více fotek v naší galerii případně na stránkách https://lpen.cz/.

 • Ostrava Beach Pro Tour

  Jako odměnou za sezónu dostaly holky lístky na Beach pro tour do Ostravy. Holky měly možnost vidět světovou špičku v plážovém volejbale. Lístky jsme nakonec měli na tři dny středa, čtvrtek a pátek. Holky si je mezi sebou rozdělili a dostalo se na všechny, které měly zájem.

  Myslím, že se to užily a viděli jak se dá beach hrát na nejvyšší úrovni. Děkujeme za tuto možnost.

 • Měření po sezóně před letní přípravou

  Máme tedy výsledky měření parametrů po sezóně. Holky prosily, aby na webu byly výsledky anonymně, proto jsme jim vyšli vstříc. Před novou sezónou uděláme opět měření, abychom viděli kdo přes prázdniny makal a zlepšil se. Holky mají samozřejmě i přístup k neanonymizované verzi, takže se mezi sebou můžou porovnávat. Budiž jim toto motivací 😀

 • Informace po sezóně

  18.5 2024 jsme odehráli poslední zápas v této sezóně. Nyní si dáme dva tréninky venku na stadiónu (úterý 21.5. a čtvrtek 23.5.). Zde trochu změříme vaše schopnosti, výskoky a další parametry. Další týden se pak přesuneme na beachvolejbalové hřiště na Třineckém bazéně. Takže od 28.5. 2024 se vidíme na písku.

 • Dívčí beachvolejbalová liga

  Připomínáme registraci na dívčí beachvolejbalovou ligu do 19.5. Zatím máme 5 týmů. Hlaste se další ať můžeme rozhodnout o formě ligy.

  Bližší info o lize zde. Týmy a kontakty najdete tady.

 • Utkání juniorky 15.4. 2024

  V neděli 15.4. 2024 jsme odehráli poslední zápas v sezóně. Hráli jsme proti týmu z Hlučína. Holkám se podařilo vyhrát 2x 3:0 a díky tomu jsme se dostali před tým Frýdek-Místek B.

  Více info a aktualizovaná tabulka je zde. Děkujeme všem divákům, kteří holky přišli povzbudit. Holkám to hodně pomohlo a předvedly dobrý výkon.

 • Utkání juniorky 15.4. 2024

  V neděli jsme vyrazili do Hlučína. Čekala nás dlouhá cesta, avšak měli jsme možnost jet dodávkou. Poprvé jsme tedy vyrazily celý tým v jednom autě a slibovali jsme si od toho větší srandu a lepší propojení týmu. Na zápas nakonec pro nemoci a přijímačky jelo jen 6 holek. I tak byla dodávka dobrou volbou.

  Vyráželi jsme v 8:00 z Třince a před 9 jsme byli v Hlučíně. Na recepci o nás nikdo nevěděl a už to vypadalo, že se v hale žádný zápas nehraje. Naštěstí byl přítomen domácí trenér, které uvedl vše na pravou míru a sdělil nám, že pouze zapomněli zadat zápas do jejich rezervačního systému.

  Holkám se během zápasu dařilo. Držely servis, nekazily příjem a celkově (až na pár krátkých výpadků) předvedly dobrou hru. Poslední set byl napínavý a vyhráli jsme ho až v koncovce 27:25. Vyhráli jsme dvakrát 3:0 a vezeme z Hlučína 6 bodů.

  Děkujeme řidiči za perfektní jízdu dodávkou. Nějaké fotky přidávám dole pod příspěvkem. Další můžete vidět v naší galerii na rajčeti tady. Aktuální tabulka je zde.

  Mekáč po zápase s Hlučínem.
  Mekáč po zápase v Hlučíně
 • Volejbalový víkend 13-14.4.

  Volejbalový víkend je za námi. Celkem se naše týmy zúčastnily tří soutěží. V sobotu hrály naše kadetky. O jejich zápase se více můžete dočíst zde. V sobotu se také odehrálo další kolo našich regionálních turnajů žaček tentokrát ve Vendryni více info tady. A v neděli jsme jeli s juniorkami do Hlučína, jak se nám dařilo se dozvíte zde.

 • Utkání juniorky 17.3. 2024

  V neděli jsme hráli zápas proti Bohumínu v Bohumíně. Zápas se nám povedl a vezeme výhru 2x 3:0. Celý zápas jsme odehráli zodpovědně a až na malé výpadky jsme si výhru pohlídali. Do zápasu se nám opět podařilo zapojit několik mladší hráček, za což jsem vděčný. Mladé holky obstály s zlepšují se zápas od zápasu.

  Tabulku můžete najít zde. A kalendář další zápasu juniorek tady.

 • Utkání juniorky 3.3. 2024

  První zápas navazující části jsme odehráli proti týmu Frýdek-Místek B v hale na 1.pzš. Zápas se nám povedl a vyhráli jsme 3:1 a 3:2. Další zápasy týmu juniorek najdete zde. Tabulku po základní části a navazující části najdete zde.

  Zde pár fotek:

  Za fotky děkujeme fotografovi Leoši Penčákovi.

 • Utkání juniorky 18.2. 2024

  TJ Frenštát p.R. – TJ TŽ Třinec

  V neděli 18.2. 2024 jsme jeli na poslední zápas základní skupiny do Frenštátu. Zápas se nám hrubě nepovedl a je těžké hledat aspoň nějaká pozitiva. Hráčky z Frenštátu nás přehráli ve všech činnostech. Pomáhaly si především výborným servisem, který my jsme nedokázali dostatečně kvalitně přijmout. Bez dobrého přijmu se těžko dostává do hry a proto byly oba zápasy poznamenány tímto nedostatkem.

  Hráčky z Frenštátu nás však přehrávali i na útoku a perfektní nahrávce. Především jejich nahrávačku je potřeba vyzdvihnout. Dělala si v zápase doslova co chtěla a naše obrana na sítí i v poli absolutně nestíhala.

  Nebudeme se na nic vymlouvat těžko se hledá důvod tohoto výpadku, avšak jedním z hlavních problémů je naše špatná docházka na tréninky. Je těžké očekávat, že tým bude vědět co a jak hrát, když na tréninky chodí jen 3-4 hráčky základní sestavy. Tento problém je dlouhodobější a byl umocněn špatnou docházkou během jarních prázdnin.

  Závěr sezóny tedy dostanou přednost hráčky mladší a hráčky, které budou mít dobrou docházku na tréninku.

  Jediným pozitivem, které si můžeme z tohoto zápasu odnést, je zapojení mladších hráček a to jak na pozici nahrávače, smečaře i bloku.

  Pokud se však nezlepší docházka na tréninku bude pořád naše hra vypadat amatérsky a s nejlepšími týmy se nebudeme moci rovnat.

 • Utkání juniorky 11.2. 2024

  Zápas se nám podařil. Vyhráli jsme 3:1 a 3:0. Tým TJ sokol Bohumín, kvůli zranění hráček přijel pouze v 6 hráčkách. My jsme na tom nebyli o moc líp bylo nás jen 7, jelikož v našem okrese začaly prázdniny a navíc některé hráčky základní sestavy jsou nemocné. Proto jsme museli povolat některé mladší holky z kadetek. Pro ně byl zápas v juniorkách premiérou, avšak zhostily se toho na výbornou. Velká pochvala patří především naší nahrávačce Terce, která poprvé hrála systémem na jednu nahrávačku a zvládla to skvěle.

  Na zápase byl opět přítomen fotogram Leoš Penčák. Na fotky se těšíme a zveřejníme je když budou k dispozici.

 • Utkání juniorky 4.2. 2024

  TJ TŽ Třinec – TJ Sokol F-M C

  V neděli přivítáme tým TJ Sokol F-M C. Holky z Frýdku jsou favoritky, jelikož jsou aktuálně na druhém místě a to pouze o bod od prvního místa, navíc mají 4 zápasy k dobru.

  Naše holky jsou připravené bojovat a nechají na hřišti vše. Výjimečně se zápas uskuteční v hale Gymnázia Třinec. Držte palce ať se holkám daří a uhrají nějaké body. O výsledku vás budeme informovat.

  Nakonec jsme prohráli dvakrát 3:0. Avšak holky podaly výborný výkon na útoku a na podaní. Avšak utekl nám několikrát příjem a proti tak kvalitnímu soupeři se bez výborného přijmu nedá vyhrávat.

  Máme však i pozitivní správu. Na zápas přišel pan fotograf Leoš Penčák, který nám dal krásné fotky. Děkujeme. Malá ukázka už zde:

  Více foto v naší galerii zde případně u pana fotografa na: https://lpen.cz/

 • Utkání juniorky 28.1. 2024

  TJ Sokol F-M B-TJ TŽ Třinec

  28.1. 2024 naše juniorky jely do Frýdku-Místu. Čekal nás tam zápas proti týmu Frýdek-Místek B. První set holky vyhrály, avšak asi je to trochu zaskočilo a další 3 sety nebyly podle našich představ. Po přestávce však již nastoupili odvážně a vyhrály všechny tři sety. Z Frýdku tedy vezeme 3 body za prohru 1:3 a výhru 3:0.

 • Týmová trička

  Máme nová týmová trička!!
  Děkujeme sponzorovi za dar, za který jsme si pořídili nový týmová trička. Máme dvě barevná provedené černá s bílým logem a červená s bílým logem. 
  Černá trika jsme již rozdali kadetkám a juniorkám a z fotek můžete uznat, že holkám opravdu sluší. 
  Červená trička poputují k týmu žaček. 

  Zbývající trička můžeš získat „za odměnu“. Například budou připravena pro výherce v soutěži s volejbalem na horách více info zde. Tímto připomínám, že soutěž končí 31.1. 2024, takže máte jedinečnou šanci se zúčastnit. (Foto můžete poslat z každého výšlapu a z každé chaty).

  Týmové triko černá
  Týmové triko černá
  Týmové triko červená
  Týmové triko červená

  Za návrh moc děkujeme Adéle Sikorové myslím, že se ji logo velice povedlo.

  PS: Že to v nich našim holkám sluší? I když je moc nejde vidět 😀

  Kadetky - trika černá
  Anička a Natka - trika černé
 • Utkání juniorky 14.1. 2024

  VkB Frýdlant n.O.-TJ TŽ Třinec

  V neděli jely naše holky bojovat do Frýdlantu. Kvůli nemoci nás nakonec jelo jen 7 což bylo škoda, jelikož jsme neměli hráčku na vystřídání.
  První zápas nám moc nevyšel. První set jsme smolně prohráli v koncovce 25:23. Další dva sety pak nebyly dobré a prohráli jsme dvakrát 25:17.

  Po pauze jsme aktivně nastoupili a po zlepšeném podání a příjmu jsme byli větší konkurencí pro hráčky z Frýdlantu. Nakonec jsme set vyhráli 25:21. V druhém setu jsme bohužel zkazili servisy v důležitých momentech a prohráli jsme ho. Ale nic jsme nezabalili třetí set jsme vyhráli a ve 4 jsme měli holky z Frýdlantu na lopatě. Avšak v koncovce nás hráčky z Frýdlantu přehráli, především díky výbornému servisu jedné z hráček.

  Do rozhodujícího 5 setu jsme nastoupili aktivně vedli jsme dokonce 5:1, avšak poté nám opět uletělo několik těžkých příjmů a v koncovce jsme museli dotahovat. Set se nám podařilo zdramatizovat a stáhli jsme na dobrých 13:13, avšak i díky mohutné podpoře domácích diváků to domácí hráčky zvládly a vyhrály 15:13.

  Zápas nám ukázal, že stále máme velké rezervy na přijmu a že potřebujeme jezdit na zápasy ve větším množství hráček, aby bylo možné do sestavy zasáhnout a provést nějakou změnu.

 • Vánoční turnaj 21.12. 2023

  21.12. 2023 jsme uspořádali Vánoční turnaj pro kadetky, juniorky a legendy. Sešlo se nás 30 a tak jsme se rozdělili do 6 družstev po 5 hráčkách. Hráli jsme ve dvou skupinách a o závěrečné umístění pak 1 vs 1, 2 vs 2 a 3 vs 3.

  Výsledky skupinové fáze:

  Skupina A
  Skupina B

  Skupinová fáze byla poměrně vyrovnaná. Některé týmy si zahrály i do 25 bodů, avšak z časových důvodů jsme pak sety omezili do 15 bodů.

  Finále

  Finále jsme pak hráli na 2 vítězné sety v tabulce jsou zeleně zvýrazněné týmy, které vyhrály. Celkové pořadí tedy bylo následující:

  1. Tým 2
  2. Tým 6
  3. Tým 3
  4. Tým 4
  5. Tým 1
  6. Tým 5

  Po turnaji jsme chvíli poseděli v klubovně, předali jsme ceny všem týmům a snědli cukroví. Více foto v naší galerii zde.

  Tým číslo 2
  Tým číslo 6
  Tým číslo 3
  Tým číslo 4
  Tým číslo 1
  Tým číslo 5

  Krásné Vánoce a šťastný nový rok.

 • Vánoční turnaj 21.12. 2023

  Blíží se nám Vánoční turnaj. Zahrajeme si v rámci tréninku ve čtvrtek 21.12. 2023. Sraz už od 15:45 rozlosujeme a od 16 hrajeme. Musíme to stihnout do 18:30, takže se podle počtu hráček domluvíme na systému hry. Po turnaji bude vyhlášení v klubovně nad halou. Můžeme posedět, pokecat a pojíst cukroví :D. Vánoční tématika, výzdoba a oblečení jsou vítány.

 • Utkání juniorky 3.12. 2023

  Tělovýchovná jednota Třineckých železáren VS
  Sportovní klub Slezan Orlová

  3.12. nás čeká poslední zápas juniorek v tomto roce. Přijďte holky podpořit. Začínáme v 10:00 v hale STaRS. Těšíme se na vás.

 • Utkání Juniorky a Kadetky 26.11. 2023

  Volejbalová neděle je za námi. Naše juniorky bojovaly a makaly, ale prohrály 3:0 3:0, avšak zápasy byly kvalitní a výsledky těsné. Prohráli jsme 3x o tři body a jednou o dva 26:24. Chybělo nám trochu toho pověstného volejbalového štěstíčka. Gratulujeme tedy týmu TJ Frenštát p. R. k výbornému výkonu.

  Kadetkám se dařilo o poznání lépe vyhrály 3:0 a 3:1. Hráčky předvedly dobrý výkon, na který navážeme v dalších trénincích. Bylo nás na zápase 12, některé holky dostaly více prostoru, některé méně, ale tak to bývá. Je potřeba dále makat, trénovat a zlepšovat se, abychom vyhráli další zápasy. Za pěkný zápas děkujeme týmu SK Návsí a těšíme se na další zápasy.

  Oslava – květinka Mája
  Oslava – květinka Barča
  Rybička pro diváky.
 • Utkání Juniorky a Kadetky 26.11.2023

  26.11. 2023 nás čeká volejbalem nabitá neděle. Ve stejnou chvíli a ve stejné hale budou probíhat dva zápasy a to zápas juniorek, které vyzvou tým TJ Frenštát pod Radhoštěm a zápas kadetek, což bude derby, jelikož budou hrát proti týmu SK Návsí. Přijďte holky podpořit! Hrát budeme od 10:00 v hale 1.ZŠ (U splavu 550 Třinec – Staré Město).