Přípravka

Do týmu přípravek nabíráme ty nejmenší děti. Pro aktuální ročník 2023/2024 nabíráme dívky a chlapce ročníky 2012 – 2013. Aktuálně se nezúčastňujeme žádných soutěží.

Tréninky

Tréninky máme dvakrát týdně a to v úterý a čtvrtek od 15:45 -17:30 v Hale STaRS v Třinci. Trenéry jsou Jan Franek a Petra Swienczyková.

Aktuálně

Foto našeho týmu pro 2023/2024.

Foto hráček z týmu přípravka.

Více fotek v naší fotogalerii.

 • Ostrava Beach Pro Tour

  Jako odměnou za sezónu dostaly holky lístky na Beach pro tour do Ostravy. Holky měly možnost vidět světovou špičku v plážovém volejbale. Lístky jsme nakonec měli na tři dny středa, čtvrtek a pátek. Holky si je mezi sebou rozdělili a dostalo se na všechny, které měly zájem.

  Myslím, že se to užily a viděli jak se dá beach hrát na nejvyšší úrovni. Děkujeme za tuto možnost.

 • Volejbalová sobota 18.5. 2024

  Čeká nás volejbalová sobota. Naše nejmladší hráčky budou bojovat v Návsí na regionálním turnaji. Od 8:30 – 12:30 bude probíhat turnaj v TROJKOVÉM VOLEJBALU. Od 13:00 – 16:30 je pak v plánu ŠESTKOVÝ VOLEJBAL. Přijďte fandit a povzbudit své hráčky a týmy.

  Naše kadetky odehrají svůj poslední zápas v sezóně. Pojedeme do Janovic a pokusíme se jim vrátit domácí prohru. Držte palce o výsledku budeme informovat. Děkujeme za podporu.

 • Dívčí beachvolejbalová liga

  Připomínáme registraci na dívčí beachvolejbalovou ligu do 19.5. Zatím máme 5 týmů. Hlaste se další ať můžeme rozhodnout o formě ligy.

  Bližší info o lize zde. Týmy a kontakty najdete tady.

 • Třinec spring cup 2024 výsledky

  V sobotu 23.3.2024 se uskutečnil ve sportovní hale 1. PZŠ v Třinci 2. ročník volejbalového turnaje pro žákovskou kategorii dětí do 9tých tříd pod organizační záštitou třineckého volejbalového oddílu.

  Děti si mohly zahrát ve dvou výkonnostních úrovních, a to v pokročilé a začátečnické. Dopolední část turnaje patřila 3členným družstvům, odpoledne se utkaly 6členné týmy.

  Své výkony mohly předvést děti z volejbalových klubů z Mostů u Jablunkova, Návsí, Bystřice, Vendryně a z domácího třineckého oddílu. Za domácí oddíl se zúčastnilo celkově 32 dětí, v 7 trojkových družstvech a 3 šestkových týmech. Celkový počet mladých účastníků byl 105.

  Kategorie trojek

  Do kategorie 3jek začátečníků bylo přihlášeno 14 družstev, na prvním místě se umístil tým z Bystřice Oranžoví, druhé místo vybojoval domácí tým Třinec G ve složení Anička Pyszková, Leontýna Lebedová a Klárka Kaszturová a třetí skončil tým Mosty E.

  V 3jkách pokročilých bylo 8 družstev – výsledné umístění – první místo obhájilo družstvo Mosty A, druhé místo Mosty B, třetí Bystřice Modří.

  Kategorie šestek

  V šestkách začátečnících si poměřily své síly 4 družstva, konečné umístění: zlatou medaili vybojoval tým z Návsí Glisty, druhá skončila Bystřice B a třetí místo získalo domácí družstvo Třinec B ve složení Adéla Nováková, Zuzana Jursitzká, Simona Pawlisková, Karin Gajdošová, Barbara Samiecová, Karolína Chlebková a Nela Kajzarová.

  A konečně v kategorii pokročilých svedlo dramatické zápasy 5 družstev s výsledným umístěním: první místo Třinec A ve složení Táňa Sikorová, Adriana Sudková, Anna Holubčíková, Tiana Skupień, Tereza Graniová a Nátálie Heczková, druhé místo obsadil tým Mosty A a třetí místo Bystřice A.

  S radostí sledujeme výkonností pokroky mladých volejbalistek i volejbalistů jejich nasazení, samotné výkony hráčů a družstev jsou velmi pěknou podívanou jak pro fanoušky, tak i pro jejich trenéry.

  Tímto chceme poděkovat všem kdo přišli podpořit malé závodníky, trenérům za vytrvalou přípravu svých svěřencům a samozřejmě všem kdo přispěli svým dílem k organizaci a uskutečnění tohoto turnaje.

  A již dnes se těšíme na další ročník. Více fotek v naší galerii na rajčeti zde.

 • Týmová trička

  Máme nová týmová trička!!
  Děkujeme sponzorovi za dar, za který jsme si pořídili nový týmová trička. Máme dvě barevná provedené černá s bílým logem a červená s bílým logem. 
  Černá trika jsme již rozdali kadetkám a juniorkám a z fotek můžete uznat, že holkám opravdu sluší. 
  Červená trička poputují k týmu žaček. 

  Zbývající trička můžeš získat „za odměnu“. Například budou připravena pro výherce v soutěži s volejbalem na horách více info zde. Tímto připomínám, že soutěž končí 31.1. 2024, takže máte jedinečnou šanci se zúčastnit. (Foto můžete poslat z každého výšlapu a z každé chaty).

  Týmové triko černá
  Týmové triko černá
  Týmové triko červená
  Týmové triko červená

  Za návrh moc děkujeme Adéle Sikorové myslím, že se ji logo velice povedlo.

  PS: Že to v nich našim holkám sluší? I když je moc nejde vidět 😀

  Kadetky - trika černá
  Anička a Natka - trika černé