O nás

Náš oddíl volejbalu spadá pod spolek Tělovýchovné Jednoty Třineckých Železáren. Po celou dobu fungování se oddíl snaží vytvářet vhodné podmínky pro všechny členy, kteří chtějí hrát volejbal. Oddíl má bohatou historii, o které si můžete přečíst v části historie.

Aktuálně je oddíl zaměřen především na výchovu a trénování mládeže. Dospělých soutěží se neúčastníme. A v mládežnický se zúčastníme pouze dívčích soutěží. Hrajme soutěže žaček, kadetek a juniorek jak můžete vidět v části týmy.

V současnosti všechny tréninky probíhají v hale STARS v Třinci. A to v úterý a čtvrtek. Bližší informace najdete v informacích o jednotlivých týmech.

O chod oddílu se stará náš předseda Jan Franek o jednotlivé týmy pak jejich trenéři. Veškeré informace a kontakty můžete najít v části kontakty.

Náš oddíl se pravidelně zúčastňuje akcí na Třinecku jako jsou Maj Day. Pořádáme taky turnaj pro nejmladší hráčky a zúčastníme se turnajů v našem okolí. Z tohoto důvodu máme dobré vztahy s volejbalovými týmy v Mostech, Návsí, Bystřici a Vendryni.