Kadetky

Po delší době se v ročníku 2023/2024 zúčastníme i soutěže kadetek. V této soutěži využijeme velkého počtu holek, které prošly žákovskou kategorii a díky zápasům, které žákovské kategorii odehrály mají již nějaké zkušenosti. Do budoucna jsme zvědaví, jestli se nám tuto kategorii podaří udržet.

Tréninky

Tréninky máme dvakrát týdně a to v úterý a čtvrtek od 15:45 -17:30 v Hale STaRS v Třinci. Trenéry jsou Ivan Geissler a Michal Rusina.

Nejbližší zápasy

Kalendář nadcházejících akcí pro tým kadetek najdete zde.

Kdo za nás hraje?

Viktorie Němčíková
Viktorie Němčíková
Pozice: smeč
Číslo: 10

Eliza Skupień
Eliza Skupień
Pozice: smeč
Číslo: 6

Anna Holubčíková
Anna Holubčíková
Pozice: smeč
Číslo: 15

Natálie Jaraczová
Natálie Jaraczová
Pozice: blok
Číslo: 13
Bára Gajdzicová
Bára Gajdzicová
Pozice: nahrávka
Číslo: 6

Klaudia Böhm
Klaudia Böhm
Pozice: smeč
Číslo: 17

Izabela Malická
Izabela Malická
Pozice: smeč
Číslo: 14
Anastázie Mynarzová
Anastázie Mynarzová
Pozice: smeč
Číslo: 10
Adriana Sudková
Adriana Sudková
Pozice: smeč
Číslo: 13
Marie Dinhová
Marie Dinhová
Pozice: smeč
Číslo: 5
Nikola Šertlerová
Nikola Šertlerová
Pozice: univerzál
Číslo: 7
Magdaléna Promná
Magdaléna Promná
Pozice: blok
Číslo: 14

Dorota Ruszová
Dorota Ruszová
Pozice: blok
Číslo: 17

Ema Tyrlíková
Ema Tyrlíková
Pozice: blok
Číslo: 2

Markéta Tomíčková
Markéta Tomíčková
Pozice: smeč
Číslo: 12

Tereza Mynarzová
Tereza Mynarzová
Pozice: nahrávka
Číslo: 7

Další fotky můžete najít v naší fotogalerii.

Aktuálně

Hrajeme soutěž okresního přeboru dívek U18.

Tabulka 18.5. 2024

Zdroj: FM – ŠESTKY KKY (cvf.cz)

 • Ostrava Beach Pro Tour

  Jako odměnou za sezónu dostaly holky lístky na Beach pro tour do Ostravy. Holky měly možnost vidět světovou špičku v plážovém volejbale. Lístky jsme nakonec měli na tři dny středa, čtvrtek a pátek. Holky si je mezi sebou rozdělili a dostalo se na všechny, které měly zájem.

  Myslím, že se to užily a viděli jak se dá beach hrát na nejvyšší úrovni. Děkujeme za tuto možnost.

 • Měření po sezóně před letní přípravou

  Máme tedy výsledky měření parametrů po sezóně. Holky prosily, aby na webu byly výsledky anonymně, proto jsme jim vyšli vstříc. Před novou sezónou uděláme opět měření, abychom viděli kdo přes prázdniny makal a zlepšil se. Holky mají samozřejmě i přístup k neanonymizované verzi, takže se mezi sebou můžou porovnávat. Budiž jim toto motivací 😀

 • Informace po sezóně

  18.5 2024 jsme odehráli poslední zápas v této sezóně. Nyní si dáme dva tréninky venku na stadiónu (úterý 21.5. a čtvrtek 23.5.). Zde trochu změříme vaše schopnosti, výskoky a další parametry. Další týden se pak přesuneme na beachvolejbalové hřiště na Třineckém bazéně. Takže od 28.5. 2024 se vidíme na písku.

 • Utkání Kadetky 18.05. 2024

  V sobotu jsme hráli zápas v Janovicích. Zápas nám moc nevyšel a prohráli jsme 2x 3:0. Našim holkám se nedařilo. Nebyli jsme důrazní na útoku, měli jsme špatné části zápasu na přijmu a holky z Janovic toho dokázaly využít. I přes naše světlé chvíle, kdy si holky byly schopny vytvořit nějaký náskok a hrát vyrovnaně, tak jsme tyto sety nebyli schopni dotáhnout k výhře.

  Holky z Janovic si výhru zasloužili, předvedly vyspělý výkon a přehrály nás ve všech činnostech. Je škoda, že jsme v posledním zápase nedokázali být větší konkurencí. Hold se ze zápasu musíme poučit a zlepšit se. Výslednou tabulku můžete najít zde.

  Nyní nás čeká pauza od halového volejbalu. Do konce června budeme chodit na beachvolejbal a pak budou mít holky individuální přípravu přes prázdniny.

 • Volejbalová sobota 18.5. 2024

  Čeká nás volejbalová sobota. Naše nejmladší hráčky budou bojovat v Návsí na regionálním turnaji. Od 8:30 – 12:30 bude probíhat turnaj v TROJKOVÉM VOLEJBALU. Od 13:00 – 16:30 je pak v plánu ŠESTKOVÝ VOLEJBAL. Přijďte fandit a povzbudit své hráčky a týmy.

  Naše kadetky odehrají svůj poslední zápas v sezóně. Pojedeme do Janovic a pokusíme se jim vrátit domácí prohru. Držte palce o výsledku budeme informovat. Děkujeme za podporu.

 • Dívčí beachvolejbalová liga

  Připomínáme registraci na dívčí beachvolejbalovou ligu do 19.5. Zatím máme 5 týmů. Hlaste se další ať můžeme rozhodnout o formě ligy.

  Bližší info o lize zde. Týmy a kontakty najdete tady.

 • Utkání kadetky 27.4. 2024

  V sobotu 27.4. 2024 jsme jeli do Metylovic. Opět jsme dodávkou za což děkujeme Adamovi. V Metylovicích jsme hráli už od 9:00, tak si holky musely přivstat. V Třinci jsme zapomněli naši Dorku, tak jsme se pro ní ještě museli vracet. Naštěstí vše dobře dopadlo a do Metylovic jsme dojeli bez další problémů.

  V Metylovicích holky předvedly dobrý výkon a odvezli si dvakrát výhru 3:0.

  Aktuální tabulka zde.

 • Utkání kadetky 13.4. 2024

  V sobotu hrály naše kadetky v Návsí. Šlo tedy o regionální derby. Na zápas, jsme díky výhodné pozici haly v Návsí, jeli vlakem. Holky začínaly hrát v 10:00. Hala v Návsí má výborné parametry a některé holky byly zaskočeny, že budeme hrát na centr kurtu. Hřiště tak v porovnání s velkou halou vypadalo poměrně malé. Holky si však rychle zvykly a první set vyhrály. Ve druhém, však úplně přestaly hrát a měli pocit, že se to vyhraje samo. Set jsme dotáhli do vyrovnané koncovky a v té jsme prohráli.

  Po takovémto setu musel holkám trenér Ivan Geissler promluvit do duše a trochu je namotivovat. Holky hru zlepšily a nakonec jsme zápas vyhráli 3:1. V druhém setu už holky nepřipustili překvapení a problémy a vyhrály 3:0.

 • Volejbalový víkend 13-14.4.

  Volejbalový víkend je za námi. Celkem se naše týmy zúčastnily tří soutěží. V sobotu hrály naše kadetky. O jejich zápase se více můžete dočíst zde. V sobotu se také odehrálo další kolo našich regionálních turnajů žaček tentokrát ve Vendryni více info tady. A v neděli jsme jeli s juniorkami do Hlučína, jak se nám dařilo se dozvíte zde.

 • Třinec spring cup 2024 výsledky

  V sobotu 23.3.2024 se uskutečnil ve sportovní hale 1. PZŠ v Třinci 2. ročník volejbalového turnaje pro žákovskou kategorii dětí do 9tých tříd pod organizační záštitou třineckého volejbalového oddílu.

  Děti si mohly zahrát ve dvou výkonnostních úrovních, a to v pokročilé a začátečnické. Dopolední část turnaje patřila 3členným družstvům, odpoledne se utkaly 6členné týmy.

  Své výkony mohly předvést děti z volejbalových klubů z Mostů u Jablunkova, Návsí, Bystřice, Vendryně a z domácího třineckého oddílu. Za domácí oddíl se zúčastnilo celkově 32 dětí, v 7 trojkových družstvech a 3 šestkových týmech. Celkový počet mladých účastníků byl 105.

  Kategorie trojek

  Do kategorie 3jek začátečníků bylo přihlášeno 14 družstev, na prvním místě se umístil tým z Bystřice Oranžoví, druhé místo vybojoval domácí tým Třinec G ve složení Anička Pyszková, Leontýna Lebedová a Klárka Kaszturová a třetí skončil tým Mosty E.

  V 3jkách pokročilých bylo 8 družstev – výsledné umístění – první místo obhájilo družstvo Mosty A, druhé místo Mosty B, třetí Bystřice Modří.

  Kategorie šestek

  V šestkách začátečnících si poměřily své síly 4 družstva, konečné umístění: zlatou medaili vybojoval tým z Návsí Glisty, druhá skončila Bystřice B a třetí místo získalo domácí družstvo Třinec B ve složení Adéla Nováková, Zuzana Jursitzká, Simona Pawlisková, Karin Gajdošová, Barbara Samiecová, Karolína Chlebková a Nela Kajzarová.

  A konečně v kategorii pokročilých svedlo dramatické zápasy 5 družstev s výsledným umístěním: první místo Třinec A ve složení Táňa Sikorová, Adriana Sudková, Anna Holubčíková, Tiana Skupień, Tereza Graniová a Nátálie Heczková, druhé místo obsadil tým Mosty A a třetí místo Bystřice A.

  S radostí sledujeme výkonností pokroky mladých volejbalistek i volejbalistů jejich nasazení, samotné výkony hráčů a družstev jsou velmi pěknou podívanou jak pro fanoušky, tak i pro jejich trenéry.

  Tímto chceme poděkovat všem kdo přišli podpořit malé závodníky, trenérům za vytrvalou přípravu svých svěřencům a samozřejmě všem kdo přispěli svým dílem k organizaci a uskutečnění tohoto turnaje.

  A již dnes se těšíme na další ročník. Více fotek v naší galerii na rajčeti zde.

 • Utkání kadetky 10.3. 2024

  Naše holky odehráli zápas proti prvnímu v tabulce, což je tým Kopřivnice. Holky předvedli velmi dobrý výkon a odehrály dva velice vyrovnané zápasy. První zápas prohrály 3:2 a v pátém setu těsně 18:16.

  Do druhého zápasu nastoupili velice dobře a vedly 2:0 na sety. Toho se asi trochu zalekly a dva další sety prohrály. Tiebreak ovšem zvládly a vyhrály ho 15:11. Myslím, že k výkonu jim můžeme gratulovat a samy holky vidí, že se dá hrát vyrovnaně i s prvním týmem naší skupiny.

  Více akcí, které čekají naše kadetky najdete zde.

  Fotky ze zápasu zde:

 • 24.2. 2024 Zápas kadetek

  V sobotu 24.2. 2024 hrály naše kadetky zápas proti kadetkám z Janovic. Hráli jsme na 1.zš holky po statečném výkonu podlehly 3:0 a 3:1. Tým z Janovic přivezl do Třince holky starší než je běžně pro kategorii U18 povoleno, avšak v naší okresní verzi je povoleno nastoupit v kategorii U18 i holkám z kategorii U20, po schválení vedoucího soutěže. Tým Janovic měl dvě takovéto hráčky a navíc, což bylo hrubě proti pravidlům soutěže i proti pravidlům fairplay přivezli i hráčku ročník 2004. Tato hráčka odehrála celý první zápas. Po zjištění pořadatelů, že hráčka je ročník 2004 a reklamaci tohoto porušení u týmu Janovic do druhého zápasu nenastoupila.

  Je zvláštní, že vedoucí týmu Janovic, který byl přítomen na zápase (a je zároveň jedním z vedoucích soutěže FM-U18Z) „přehlédl“, že za jeho tým nastupuje hráčka ročníku 2004.

  Naše holky i přes tyto „problémy“ odehráli dobré utkání a proti těžkému soupeři urvali jeden set a odehráli několik dobrých setů.

  Další akce, které nás čekají můžete najít zde.

 • Utkání kadetky 24.2. 2024

  TJ TŽ Třinec – Volejbal Janovice

 • Týmová trička

  Máme nová týmová trička!!
  Děkujeme sponzorovi za dar, za který jsme si pořídili nový týmová trička. Máme dvě barevná provedené černá s bílým logem a červená s bílým logem. 
  Černá trika jsme již rozdali kadetkám a juniorkám a z fotek můžete uznat, že holkám opravdu sluší. 
  Červená trička poputují k týmu žaček. 

  Zbývající trička můžeš získat „za odměnu“. Například budou připravena pro výherce v soutěži s volejbalem na horách více info zde. Tímto připomínám, že soutěž končí 31.1. 2024, takže máte jedinečnou šanci se zúčastnit. (Foto můžete poslat z každého výšlapu a z každé chaty).

  Týmové triko černá
  Týmové triko černá
  Týmové triko červená
  Týmové triko červená

  Za návrh moc děkujeme Adéle Sikorové myslím, že se ji logo velice povedlo.

  PS: Že to v nich našim holkám sluší? I když je moc nejde vidět 😀

  Kadetky - trika černá
  Anička a Natka - trika černé
 • Vánoční turnaj 21.12. 2023

  21.12. 2023 jsme uspořádali Vánoční turnaj pro kadetky, juniorky a legendy. Sešlo se nás 30 a tak jsme se rozdělili do 6 družstev po 5 hráčkách. Hráli jsme ve dvou skupinách a o závěrečné umístění pak 1 vs 1, 2 vs 2 a 3 vs 3.

  Výsledky skupinové fáze:

  Skupina A
  Skupina B

  Skupinová fáze byla poměrně vyrovnaná. Některé týmy si zahrály i do 25 bodů, avšak z časových důvodů jsme pak sety omezili do 15 bodů.

  Finále

  Finále jsme pak hráli na 2 vítězné sety v tabulce jsou zeleně zvýrazněné týmy, které vyhrály. Celkové pořadí tedy bylo následující:

  1. Tým 2
  2. Tým 6
  3. Tým 3
  4. Tým 4
  5. Tým 1
  6. Tým 5

  Po turnaji jsme chvíli poseděli v klubovně, předali jsme ceny všem týmům a snědli cukroví. Více foto v naší galerii zde.

  Tým číslo 2
  Tým číslo 6
  Tým číslo 3
  Tým číslo 4
  Tým číslo 1
  Tým číslo 5

  Krásné Vánoce a šťastný nový rok.

 • Vánoční turnaj 21.12. 2023

  Blíží se nám Vánoční turnaj. Zahrajeme si v rámci tréninku ve čtvrtek 21.12. 2023. Sraz už od 15:45 rozlosujeme a od 16 hrajeme. Musíme to stihnout do 18:30, takže se podle počtu hráček domluvíme na systému hry. Po turnaji bude vyhlášení v klubovně nad halou. Můžeme posedět, pokecat a pojíst cukroví :D. Vánoční tématika, výzdoba a oblečení jsou vítány.

 • Utkání Kadetky 16.12. 2023

  Dne 16.12. 2023 jsme odehráli poslední zápas v roce 2023. Díky slušnému výkonu jsme porazili tým z Metylovice 2x 3:1. Náš výkon nebyl bez chyb a máme hodně co trénovat a vylepšovat. Především nám chybí pohyb v hřišti ve hře 6×6. Další trénink proto budou zaměřené na větší souhru v šesti lidech.

  Tak či tak jsme rádi, že jsme rok 2023 zakončili vítězně a těšíme se na další zápasy a Vánoční turnaj.

  Oslava a poděkování divákům v podobě květinky a rybičky.

 • Dovedností volejbalový kemp v Raškovicích

  Dne 6.12. 2023 jsme se zúčastnili dovednostního volejbalového kempu pořádaného MS KVS v Raškovicích. Kemp probíhal pod vedením trenérů Tomáše Jambora, Romana Dvorana, Nikoly Němcové, Michala Barneta, Saši Dedkové, Honzy Sonnka a Jirky Dedka. Vzhledem k omezení počtu hráčů a hráček z jednoho klubu jsme do kempu zapojili tři dívky a jednoho chlapce z našeho klubu. Kempu se zúčastnili hráči a hráčky z volejbalových týmu z Moravskoslezského kraje.

  Kemp Raškovice

  Kemp probíhal od 9-15 hodin. Probrali jsme základní odbití vrchem, obití bagrem a útočný úder. Součástí kempu byla také rozcvička, kondiční cvičení v podobě žebříků a také cvičení za dozoru fyzioterapeutky.

  I dva naší trenéři se aktivně do kempu zapojili a pomáhali při cvičeních. Kemp byl tedy dobrou zkušeností i pro ně, jelikož mohli okoukat nové cvičení, dozvědět se nové postupy a možnosti trénovaní, které jistě uplatní na našich trénincích.

  Děkujeme za možnost zúčastnit se kempu. V příspěvku vám přidáváme pár fotografii na ukázku. Více fotek můžete najít v naší galerii na rajčeti zde.

  Kemp společné foto
  Společné foto – kemp Raškovice 6.12. 2023.
  Náš tým
  Náš tým na kempu v Raškovicích.
 • Utkání Juniorky a Kadetky 26.11. 2023

  Volejbalová neděle je za námi. Naše juniorky bojovaly a makaly, ale prohrály 3:0 3:0, avšak zápasy byly kvalitní a výsledky těsné. Prohráli jsme 3x o tři body a jednou o dva 26:24. Chybělo nám trochu toho pověstného volejbalového štěstíčka. Gratulujeme tedy týmu TJ Frenštát p. R. k výbornému výkonu.

  Kadetkám se dařilo o poznání lépe vyhrály 3:0 a 3:1. Hráčky předvedly dobrý výkon, na který navážeme v dalších trénincích. Bylo nás na zápase 12, některé holky dostaly více prostoru, některé méně, ale tak to bývá. Je potřeba dále makat, trénovat a zlepšovat se, abychom vyhráli další zápasy. Za pěkný zápas děkujeme týmu SK Návsí a těšíme se na další zápasy.

  Oslava – květinka Mája
  Oslava – květinka Barča
  Rybička pro diváky.
 • Utkání Juniorky a Kadetky 26.11.2023

  26.11. 2023 nás čeká volejbalem nabitá neděle. Ve stejnou chvíli a ve stejné hale budou probíhat dva zápasy a to zápas juniorek, které vyzvou tým TJ Frenštát pod Radhoštěm a zápas kadetek, což bude derby, jelikož budou hrát proti týmu SK Návsí. Přijďte holky podpořit! Hrát budeme od 10:00 v hale 1.ZŠ (U splavu 550 Třinec – Staré Město).