Žačky

Do týmu žaček patří dívky z ročníků 2009 – 2011. Tato kategorii se zúčastní zápasů, které bývají jednou měsíčně v soboty.

Tréninky

Tréninky máme dvakrát týdně a to v úterý a čtvrtek od 16:45 -18:30 v Hale STaRS v Třinci. Trenéry jsou Jan Franek a Petra Swienczyková.

Kdo za nás hraje

OP žačky rozřazovací turnaj

Více fotek můžete najít v naší fotogalerii.

Nejbližší zápasy

Kalendář nadcházejících akcí pro tým žaček najdete zde.

Aktuálně

Hrajeme soutěž okresního přeboru moravskoslezského kraje dívek U16.

Tabulka žačky 6.3. 2024

Zdroj: FM – U16 HOLKY (cvf.cz)

 • Ostrava Beach Pro Tour

  Jako odměnou za sezónu dostaly holky lístky na Beach pro tour do Ostravy. Holky měly možnost vidět světovou špičku v plážovém volejbale. Lístky jsme nakonec měli na tři dny středa, čtvrtek a pátek. Holky si je mezi sebou rozdělili a dostalo se na všechny, které měly zájem.

  Myslím, že se to užily a viděli jak se dá beach hrát na nejvyšší úrovni. Děkujeme za tuto možnost.

 • Turnaj žaček 18.5. 2024 v Návsí

  V sobotu 18.5.2024 jsme se zúčastnili turnaje žáků v Návsi, dopoledne proběhl turnaj 3jkovych družstev, v kategorii začátečníků naše družstvo vybojovalo 3. místo ve složení Julie Chwastková, Natálie Walková a Zuzana Zarembová. V odpolední části se utkaly 6tkové týmy a my jsme se opět radovali ze 3.mista v začátečnících – Eva Kadlecová, Vendula Szotkowská, Tomáš Weissman, Julie Chwastková, Natálie Walková a Zuzana Zarembová. Celkem náš oddíl reprezentovalo 28. dětí a my jsme na jejich výkony velmi pyšní.

   Děkujeme za organizaci krásného turnaje oddílu Návsí.

 • Volejbalová sobota 18.5. 2024

  Čeká nás volejbalová sobota. Naše nejmladší hráčky budou bojovat v Návsí na regionálním turnaji. Od 8:30 – 12:30 bude probíhat turnaj v TROJKOVÉM VOLEJBALU. Od 13:00 – 16:30 je pak v plánu ŠESTKOVÝ VOLEJBAL. Přijďte fandit a povzbudit své hráčky a týmy.

  Naše kadetky odehrají svůj poslední zápas v sezóně. Pojedeme do Janovic a pokusíme se jim vrátit domácí prohru. Držte palce o výsledku budeme informovat. Děkujeme za podporu.

 • Dívčí beachvolejbalová liga

  Připomínáme registraci na dívčí beachvolejbalovou ligu do 19.5. Zatím máme 5 týmů. Hlaste se další ať můžeme rozhodnout o formě ligy.

  Bližší info o lize zde. Týmy a kontakty najdete tady.

 • Utkání Žačky 4.5. 2024

  V sobotu 4.5.2024 proběhlo poslední kolo okresního kola volejbalu žaček, tentokrát turnajovou formou, zúčastnilo se ho 5 družstev, naše děvčata se utkaly s týmy z Janovic, Rožnova, Frýdlantu n.O. a Frýdku-M. A. Vybojovala 1 vítězství, druhé jim těsně uniklo v dramatickém a bojovném závěru a dvě utkání prohrály.

  Zápas žačky 4.5. 2024
  Zápas žačky 4.5. 2024
 • Volejbalový víkend 13-14.4.

  Volejbalový víkend je za námi. Celkem se naše týmy zúčastnily tří soutěží. V sobotu hrály naše kadetky. O jejich zápase se více můžete dočíst zde. V sobotu se také odehrálo další kolo našich regionálních turnajů žaček tentokrát ve Vendryni více info tady. A v neděli jsme jeli s juniorkami do Hlučína, jak se nám dařilo se dozvíte zde.

 • Třinec spring cup 2024 výsledky

  V sobotu 23.3.2024 se uskutečnil ve sportovní hale 1. PZŠ v Třinci 2. ročník volejbalového turnaje pro žákovskou kategorii dětí do 9tých tříd pod organizační záštitou třineckého volejbalového oddílu.

  Děti si mohly zahrát ve dvou výkonnostních úrovních, a to v pokročilé a začátečnické. Dopolední část turnaje patřila 3členným družstvům, odpoledne se utkaly 6členné týmy.

  Své výkony mohly předvést děti z volejbalových klubů z Mostů u Jablunkova, Návsí, Bystřice, Vendryně a z domácího třineckého oddílu. Za domácí oddíl se zúčastnilo celkově 32 dětí, v 7 trojkových družstvech a 3 šestkových týmech. Celkový počet mladých účastníků byl 105.

  Kategorie trojek

  Do kategorie 3jek začátečníků bylo přihlášeno 14 družstev, na prvním místě se umístil tým z Bystřice Oranžoví, druhé místo vybojoval domácí tým Třinec G ve složení Anička Pyszková, Leontýna Lebedová a Klárka Kaszturová a třetí skončil tým Mosty E.

  V 3jkách pokročilých bylo 8 družstev – výsledné umístění – první místo obhájilo družstvo Mosty A, druhé místo Mosty B, třetí Bystřice Modří.

  Kategorie šestek

  V šestkách začátečnících si poměřily své síly 4 družstva, konečné umístění: zlatou medaili vybojoval tým z Návsí Glisty, druhá skončila Bystřice B a třetí místo získalo domácí družstvo Třinec B ve složení Adéla Nováková, Zuzana Jursitzká, Simona Pawlisková, Karin Gajdošová, Barbara Samiecová, Karolína Chlebková a Nela Kajzarová.

  A konečně v kategorii pokročilých svedlo dramatické zápasy 5 družstev s výsledným umístěním: první místo Třinec A ve složení Táňa Sikorová, Adriana Sudková, Anna Holubčíková, Tiana Skupień, Tereza Graniová a Nátálie Heczková, druhé místo obsadil tým Mosty A a třetí místo Bystřice A.

  S radostí sledujeme výkonností pokroky mladých volejbalistek i volejbalistů jejich nasazení, samotné výkony hráčů a družstev jsou velmi pěknou podívanou jak pro fanoušky, tak i pro jejich trenéry.

  Tímto chceme poděkovat všem kdo přišli podpořit malé závodníky, trenérům za vytrvalou přípravu svých svěřencům a samozřejmě všem kdo přispěli svým dílem k organizaci a uskutečnění tohoto turnaje.

  A již dnes se těšíme na další ročník. Více fotek v naší galerii na rajčeti zde.

 • Třinec spring cup 2024 v Třinci 23.3. 2024

  Blíží se nám regionální turnaj žaček, který jsme nazvali TŘINEC SPRING CUP 2024 a který bude v naší režii. Turnaj bude probíhal v hale na 1.pzš. Nádražní 10. Turnaje se zúčastní týmy z okolí. Budou zde favorité a výherci minulého regionálního turnaje z Mostů. Dále týmy z Návsí, Bystřice, Vendryně a samozřejmě i naše týmy. Přijďte holky podpořit, fandit jim a vytvořit jim domácí prostředí.

  Předpokládaný časový harmonogram:
  – 8:00 sraz a registrace družstev
  – 8:15 zahájení turnaje
  – 8:30 začátek prvních zápasů 3členných družstev
  – 12:30 – 13:00 ukončení turnaje trojek, vyhlášení výsledků turnaje
  – 13:00 – 13:30 zahájení 6tkového turnaje, začátek prvních zápasů
  – 16:00 – 16:30 ukončení turnaje šestek, vyhlášení výsledků turnaje

  Kategorii budou ještě dále rozděleny na:

  Trojky začátečníci – max. 8. třída

  Trojky pokročilí – max. 8. třida

  A

  Šestky začátečníci – maximálně 9. třída

  Šestky pokročilí – maximálně 9. třída

  Díky tomuto rozdělení bude více vyrovnaných zápasů a všichni budou muset makat od začátku do konce zápasu.

  Sobota tedy slibuje výborný volejbal, hodně sportovních zážitků a pro hráče možnost porovnat své volejbalové schopnosti. Věřím, že si to všichni užijeme a že se turnaj podaří ke spokojenosti všech zúčastněných. Další info, kontakty a mapku můžete najít zde.

 • Utkání Žačky 2.3. 2024

  Další kolo okresního přeboru žaček se odehrálo 2.3. ve Frýdlantu. Holky domů přivezly jednu výhru 3:0 proti Frýdlantu a jednu prohru 1:2 proti týmu z Janovic.

  Další akce, které čekají naše žačky můžete najít zde.

  Tabulka skupiny žaček je zde. Holky se drží na krásném 7 místě.

 • Regionální turnaj žaček v Mostech 24.2. 2024

  24.2. 2024 se naše žačky zúčastnili regionálního turnaje konaného v Mostech u Jablunkova. Dopoledne se konal turnaj trojic, odpoledne se pak hrály šestice.

  Výsledky trojkováho turnaje:

  1. Mosty u Jablunkova A
  2. Mosty u Jablunkova B
  3. Bystřice – Prašivá A
  4. Třinec A
  5. Bystřice – Prašivá C
  6. Bystřice – Prašivá B

  Po turnaji trojic probíhal turnaj šestic. A výsledky turnaje byly následující:

  1. Mosty u Jablunkova A
  2. Bystřice – Prašivá
  3. Návsí
  4. Mosty u Jablunkova
  5. Třinec
  6. Vendryně

  Můžeme gratulovat Mostům k úžasnému domácímu turnaji, který se jim povedl jak organizačně tak výsledkově. Z našeho pohledu byla smůla, že se turnaj konal v čase, kdy naše kadetky hrály svůj zápas, a jelikož do základní sestavy kadetek patří i 4 žačky nemohly se na turnaji předvést. Na druhou stranu dostaly prostor i další hráčky, které trénují a tak měly možnost ukázat své výkony i na turnaji. Další turnaj žaček proběhne 23.3. 2024 u nás v Třinci na 1.zš. Další info přidáme později.

  Tým žaček Třinec
  Turnaj Mosty 24.2 2024
 • Utkání Žačky 4.2. 2024

  Naše žačky hrály dvojzápas 4.2. 2024 ve Frýdlantu. První zápas odehrály proti domácímu týmu Frýdlantu od 9:00. Holky bojovaly, ale nakonec prohrály 3:0 (25:19, 25:16, 25:7). Druhý zápas proti týmu Frýdek Místek „C“ tým Frýdku byl také nad jejich síly a prohrály 3:0 (25:17,25:15,25:16). Aktuální tabulku najdete na naších stránkách zde.

  Zápas žačky 4.2. 2024
 • Týmová trička

  Máme nová týmová trička!!
  Děkujeme sponzorovi za dar, za který jsme si pořídili nový týmová trička. Máme dvě barevná provedené černá s bílým logem a červená s bílým logem. 
  Černá trika jsme již rozdali kadetkám a juniorkám a z fotek můžete uznat, že holkám opravdu sluší. 
  Červená trička poputují k týmu žaček. 

  Zbývající trička můžeš získat „za odměnu“. Například budou připravena pro výherce v soutěži s volejbalem na horách více info zde. Tímto připomínám, že soutěž končí 31.1. 2024, takže máte jedinečnou šanci se zúčastnit. (Foto můžete poslat z každého výšlapu a z každé chaty).

  Týmové triko černá
  Týmové triko černá
  Týmové triko červená
  Týmové triko červená

  Za návrh moc děkujeme Adéle Sikorové myslím, že se ji logo velice povedlo.

  PS: Že to v nich našim holkám sluší? I když je moc nejde vidět 😀

  Kadetky - trika černá
  Anička a Natka - trika černé
 • Prašivá Open 2023

  Ve středu 27.12.2023 se náš oddíl zúčastnil turnaje Prašivá Open 2023 pro kategorii žáků od 1. do 9. třídy v různých výkonnostních úrovních. Turnaj se odehrál v Bystřici ve sportovní hale. Celá akce byla organizována volejbalovým spolkem Prašivá, který se postaral o skvělé zabezpečení a připravil krásný volejbalový zážitek svým účastníkům a fanouškům. Mezi dalšími účastníky byly i volejbalové spolky, a to z Mostů u Jablunkova, Návsí a Vendryně.


  Za náš oddíl se zúčastnilo celkem 5 družstev v kategorii 3jek v pokročilých a 2 družstva
  v kategorii 6tek (19 dětí).
  V obou kategoriích vybojovaly naše družstva úžasná 1. místa.


  Sestavu vítězného tříčlenného týmu tvořili Táňa Sikorová, Tereza Graniová, Jáchym Stryja.
  V kategorii 6tek byla vítězná sestava ve složení Táňa Sikorová, Tereza Graniová, Jáchym
  Stryja, Anna Holubčíková, Melanie Melniková, Kateřina Lancová, Adéla Vičíková a Hana
  Kluzová.


  Umístění dalších týmů v kategorii 3jek – 7., 10., 11. a 12té místo (celkem 25 družstev) a
  v kategorii 6tek – děvčata obsadila krásné 6té místo (celkem 9 družstev).
  Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za jejich nasazení a chuť pro volejbal.

  Tým trojek 3
  Tým trojek 2
  Tým trojek 1
  Tým šestek 1
  Tým šestek 2
  Tým šestek 1
 • Vánoční turnaj 21.12. 2023

  Blíží se nám Vánoční turnaj. Zahrajeme si v rámci tréninku ve čtvrtek 21.12. 2023. Sraz už od 15:45 rozlosujeme a od 16 hrajeme. Musíme to stihnout do 18:30, takže se podle počtu hráček domluvíme na systému hry. Po turnaji bude vyhlášení v klubovně nad halou. Můžeme posedět, pokecat a pojíst cukroví :D. Vánoční tématika, výzdoba a oblečení jsou vítány.

 • Utkání Žačky 9.12. 2023

  Volejbalová sobota je za námi. Máme za sebou 10 utkání. Čekala nás organizačně náročnější záležitost, ale v dobrém týmu organizátorů jsme vše zvládli. Prosincové kolo bylo specifické právě v počtu týmu, které přijeli. Většinou se zápasy odehrají pouze v počtu 3 týmů (jen 3 zápasy).

  Viděli jsme hodně vyrovnaných zápasů a celkově o prvních třech místech rozhodovaly až počty uhraných bodů. Náš tým nakonec obsadil třetí místo. Porazili jsme Palkovice, Raškovice i Frýdek Místek. Nestačili jsme pouze na tým z Frýdlantu. Avšak skupina se nám tak zamotala, že to nakonec stačilo jen na třetí místo, viz tabulka.

  Hráčky si užili hodně kvalitních zápasů a myslím, že můžou být se svými výkony spokojení. Organizátorům děkujeme za pomoc a těšíme se na další turnaje a zápasy. Děkujeme také fanouškům, kteří přijeli podpořit své favority.

  Tabulka zápasů 9.12. 2023
  Žačky zápas 9.12. 2023

  Více informací o našem týmu žaček najdete zde.

 • Dovedností volejbalový kemp v Raškovicích

  Dne 6.12. 2023 jsme se zúčastnili dovednostního volejbalového kempu pořádaného MS KVS v Raškovicích. Kemp probíhal pod vedením trenérů Tomáše Jambora, Romana Dvorana, Nikoly Němcové, Michala Barneta, Saši Dedkové, Honzy Sonnka a Jirky Dedka. Vzhledem k omezení počtu hráčů a hráček z jednoho klubu jsme do kempu zapojili tři dívky a jednoho chlapce z našeho klubu. Kempu se zúčastnili hráči a hráčky z volejbalových týmu z Moravskoslezského kraje.

  Kemp Raškovice

  Kemp probíhal od 9-15 hodin. Probrali jsme základní odbití vrchem, obití bagrem a útočný úder. Součástí kempu byla také rozcvička, kondiční cvičení v podobě žebříků a také cvičení za dozoru fyzioterapeutky.

  I dva naší trenéři se aktivně do kempu zapojili a pomáhali při cvičeních. Kemp byl tedy dobrou zkušeností i pro ně, jelikož mohli okoukat nové cvičení, dozvědět se nové postupy a možnosti trénovaní, které jistě uplatní na našich trénincích.

  Děkujeme za možnost zúčastnit se kempu. V příspěvku vám přidáváme pár fotografii na ukázku. Více fotek můžete najít v naší galerii na rajčeti zde.

  Kemp společné foto
  Společné foto – kemp Raškovice 6.12. 2023.
  Náš tým
  Náš tým na kempu v Raškovicích.
 • Utkání žačky 11.11. ve Frýdku-Místu

  Druhé kolo OP žaček proběhlo 11.11.2023 ve Frýdku-Místu na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad. První utkání jsme hráli proti Palkovicím a prohráli jsme 3:0. V druhém utkání byl nad naše síly Frýdek-Místek a prohráli jsme taky 3:0. Z proher se musíme oklepat a v dalším kole nastoupit odvážně a bojovat o další body do celkové tabulky.

  Žačky 11.11. Frýdek-Místek
  Naše sestava na zápase 11.11. 2023.
 • Přátelské utkání v Mostech u Jablunkova

  Dne 30.10. 2023 se naše družstvo žaček zúčastnilo přípravného zápasu v Mostech u Jablunkova. Holky si proti sobě zahrály dva zápasy. Byly k vidění kvalitní výměny, dobré smeče a hra obou družstev byla výborná. Tímto děkujeme týmů Mostu za příležitost a těšíme se na odvetu u nás v Třinci.

  Mosty + Třinec v Mostech
  Třinecký tým žaček v Mostech
 • Utkání Žačky 15.10. 2023

  První rozřazovací turnaj žaček

  Žačky odehrály své první utkání 15.10. 2023. Ano byl to stejný termín jako utkání juniorek, avšak žačky hrály až odpoledne (jinak bychom se my trenéři/řidiči) museli rozkrájet. Na turnaji v Raškovicích jsme dva zápasy vyhráli a dva prohráli. Bližší informace budou připsány.

  Utkání žaček rozřazovací turnaj

  Trenér: Jan Franek

  Blahutová Lucie 10, Nováková Adéla 15, Franková Nikol, 14 Pawlisková Simona, 12 Gajdošová Karina, 13 Ryšková Klára 11, Kaletová Nikola 7, Vatrala Adelina 6, Lancová Kateřina 5, Melniková Melanie 17