Aktuality - Juniorky

Utkání juniorky 18.2. 2024

TJ Frenštát p.R. – TJ TŽ Třinec

V neděli 18.2. 2024 jsme jeli na poslední zápas základní skupiny do Frenštátu. Zápas se nám hrubě nepovedl a je těžké hledat aspoň nějaká pozitiva. Hráčky z Frenštátu nás přehráli ve všech činnostech. Pomáhaly si především výborným servisem, který my jsme nedokázali dostatečně kvalitně přijmout. Bez dobrého přijmu se těžko dostává do hry a proto byly oba zápasy poznamenány tímto nedostatkem.

Hráčky z Frenštátu nás však přehrávali i na útoku a perfektní nahrávce. Především jejich nahrávačku je potřeba vyzdvihnout. Dělala si v zápase doslova co chtěla a naše obrana na sítí i v poli absolutně nestíhala.

Nebudeme se na nic vymlouvat těžko se hledá důvod tohoto výpadku, avšak jedním z hlavních problémů je naše špatná docházka na tréninky. Je těžké očekávat, že tým bude vědět co a jak hrát, když na tréninky chodí jen 3-4 hráčky základní sestavy. Tento problém je dlouhodobější a byl umocněn špatnou docházkou během jarních prázdnin.

Závěr sezóny tedy dostanou přednost hráčky mladší a hráčky, které budou mít dobrou docházku na tréninku.

Jediným pozitivem, které si můžeme z tohoto zápasu odnést, je zapojení mladších hráček a to jak na pozici nahrávače, smečaře i bloku.

Pokud se však nezlepší docházka na tréninku bude pořád naše hra vypadat amatérsky a s nejlepšími týmy se nebudeme moci rovnat.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *