Aktuality - Juniorky

Utkání juniorky 14.1. 2024

VkB Frýdlant n.O.-TJ TŽ Třinec

V neděli jely naše holky bojovat do Frýdlantu. Kvůli nemoci nás nakonec jelo jen 7 což bylo škoda, jelikož jsme neměli hráčku na vystřídání.
První zápas nám moc nevyšel. První set jsme smolně prohráli v koncovce 25:23. Další dva sety pak nebyly dobré a prohráli jsme dvakrát 25:17.

Po pauze jsme aktivně nastoupili a po zlepšeném podání a příjmu jsme byli větší konkurencí pro hráčky z Frýdlantu. Nakonec jsme set vyhráli 25:21. V druhém setu jsme bohužel zkazili servisy v důležitých momentech a prohráli jsme ho. Ale nic jsme nezabalili třetí set jsme vyhráli a ve 4 jsme měli holky z Frýdlantu na lopatě. Avšak v koncovce nás hráčky z Frýdlantu přehráli, především díky výbornému servisu jedné z hráček.

Do rozhodujícího 5 setu jsme nastoupili aktivně vedli jsme dokonce 5:1, avšak poté nám opět uletělo několik těžkých příjmů a v koncovce jsme museli dotahovat. Set se nám podařilo zdramatizovat a stáhli jsme na dobrých 13:13, avšak i díky mohutné podpoře domácích diváků to domácí hráčky zvládly a vyhrály 15:13.

Zápas nám ukázal, že stále máme velké rezervy na přijmu a že potřebujeme jezdit na zápasy ve větším množství hráček, aby bylo možné do sestavy zasáhnout a provést nějakou změnu.