Aktuality – Kadetky,  Aktuality – Přípravka,  Aktuality – Žačky

Třinec spring cup 2024 výsledky

V sobotu 23.3.2024 se uskutečnil ve sportovní hale 1. PZŠ v Třinci 2. ročník volejbalového turnaje pro žákovskou kategorii dětí do 9tých tříd pod organizační záštitou třineckého volejbalového oddílu.

Děti si mohly zahrát ve dvou výkonnostních úrovních, a to v pokročilé a začátečnické. Dopolední část turnaje patřila 3členným družstvům, odpoledne se utkaly 6členné týmy.

Své výkony mohly předvést děti z volejbalových klubů z Mostů u Jablunkova, Návsí, Bystřice, Vendryně a z domácího třineckého oddílu. Za domácí oddíl se zúčastnilo celkově 32 dětí, v 7 trojkových družstvech a 3 šestkových týmech. Celkový počet mladých účastníků byl 105.

Kategorie trojek

Do kategorie 3jek začátečníků bylo přihlášeno 14 družstev, na prvním místě se umístil tým z Bystřice Oranžoví, druhé místo vybojoval domácí tým Třinec G ve složení Anička Pyszková, Leontýna Lebedová a Klárka Kaszturová a třetí skončil tým Mosty E.

V 3jkách pokročilých bylo 8 družstev – výsledné umístění – první místo obhájilo družstvo Mosty A, druhé místo Mosty B, třetí Bystřice Modří.

Kategorie šestek

V šestkách začátečnících si poměřily své síly 4 družstva, konečné umístění: zlatou medaili vybojoval tým z Návsí Glisty, druhá skončila Bystřice B a třetí místo získalo domácí družstvo Třinec B ve složení Adéla Nováková, Zuzana Jursitzká, Simona Pawlisková, Karin Gajdošová, Barbara Samiecová, Karolína Chlebková a Nela Kajzarová.

A konečně v kategorii pokročilých svedlo dramatické zápasy 5 družstev s výsledným umístěním: první místo Třinec A ve složení Táňa Sikorová, Adriana Sudková, Anna Holubčíková, Tiana Skupień, Tereza Graniová a Nátálie Heczková, druhé místo obsadil tým Mosty A a třetí místo Bystřice A.

S radostí sledujeme výkonností pokroky mladých volejbalistek i volejbalistů jejich nasazení, samotné výkony hráčů a družstev jsou velmi pěknou podívanou jak pro fanoušky, tak i pro jejich trenéry.

Tímto chceme poděkovat všem kdo přišli podpořit malé závodníky, trenérům za vytrvalou přípravu svých svěřencům a samozřejmě všem kdo přispěli svým dílem k organizaci a uskutečnění tohoto turnaje.

A již dnes se těšíme na další ročník. Více fotek v naší galerii na rajčeti zde.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *