Aktuality – Kadetky,  Aktuality – Žačky

Dovedností volejbalový kemp v Raškovicích

Dne 6.12. 2023 jsme se zúčastnili dovednostního volejbalového kempu pořádaného MS KVS v Raškovicích. Kemp probíhal pod vedením trenérů Tomáše Jambora, Romana Dvorana, Nikoly Němcové, Michala Barneta, Saši Dedkové, Honzy Sonnka a Jirky Dedka. Vzhledem k omezení počtu hráčů a hráček z jednoho klubu jsme do kempu zapojili tři dívky a jednoho chlapce z našeho klubu. Kempu se zúčastnili hráči a hráčky z volejbalových týmu z Moravskoslezského kraje.

Kemp Raškovice

Kemp probíhal od 9-15 hodin. Probrali jsme základní odbití vrchem, obití bagrem a útočný úder. Součástí kempu byla také rozcvička, kondiční cvičení v podobě žebříků a také cvičení za dozoru fyzioterapeutky.

I dva naší trenéři se aktivně do kempu zapojili a pomáhali při cvičeních. Kemp byl tedy dobrou zkušeností i pro ně, jelikož mohli okoukat nové cvičení, dozvědět se nové postupy a možnosti trénovaní, které jistě uplatní na našich trénincích.

Děkujeme za možnost zúčastnit se kempu. V příspěvku vám přidáváme pár fotografii na ukázku. Více fotek můžete najít v naší galerii na rajčeti zde.

Kemp společné foto
Společné foto – kemp Raškovice 6.12. 2023.
Náš tým
Náš tým na kempu v Raškovicích.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *